١٤٠٣/٠٢/٢٢ ١:٤٧ ب ظ
کد خبر : ١٠٣٦٦٩
۱۱ قرارداد و تفاهم‌نامه پژوهشی و فناوری در شرکت نفت فلات قاره امضا شد
شرکت نفت فلات قاره ایران ۱۳ قرارداد و تفاهم‌نامه پژوهشی و فناوری با ۹ مرکز دانشگاهی، پژوهشگاهی و شرکت‌های دانش‌بنیان به ارزش ۵۲۳ میلیارد ریال امضا کرد.
به گزارش بازار انرژی، امروز (شنبه، ‌۲۲ اردیبهشت) هم‌زمان با آخرین روز از بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت،‌ گاز،‌ پالایش و پتروشیمی، شرکت نفت فلات قاره ایران سه قرارداد و ۱۰ تفاهم‌نامه همکاری علمی، پژوهشی و فناوری با ۹ مرکز دانشگاهی، پژوهشگاهی و شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینه تولید بار اول محصولات موردنیاز صنعت نفت و انجام مطالعات توسعه‌ای میدان‌ها و به‌کارگیری هوش مصنوعی در بهینه‌سازی عملیات حفاری و نیز مطالعات پتروفیزیک درمجموع به ارزش ۵۲۳ میلیارد ریال امضا کرد.
۲ تفاهم‌نامه نیز با دانشگاه صنعتی امیرکبیر به ارزش ۵۶.۵ میلیارد ریال برای مطالعات جامع آزمایشگاهی ازدیاد برداشت و توسعه مدل در میدان اروند و به‌کارگیری هوش مصنوعی در مطالعات پتروفیزیک امضا شد.
شرکت نفت فلات قاره ایران نیز امروز تفاهم‌نامه ارائه خدمات آزمایشگاهی در زمینه مواد شیمیایی و افزایه‌ها به ارزش ۴۵ میلیارد ریال با دانشگاه علم و صنعت ایران، تفاهم‌نامه‌های مقایسه عملکردی سامانه‌های پوششی و اطلس‌خوردگی اتمسفری و ساخت نانوسیال برپایه نانولوله‌های کربنی به ارزش ۷۴ میلیارد ریال با پژوهشگاه صنعت نفت، تفاهم‌نامه سامانه بهینه‌سازی و ارزیابی ریسک عملیات حفاری به ارزش ۱۹ میلیارد ریال با پارک علم و فناوری خوزستان و شرکت سام پارس اروند و تفاهم‌نامه تولید بار اول ضدکف نفت خام به ارزش ۴۲ میلیارد ریال با شرکت شیمیایی انرژی سمنان را امضا کرد.
این شرکت تفاهم‌نامه تولید بار اول روغن ترانسفرمر سیلیکونی و قرارداد تولید بار اول ماده ضدعفونی‌کننده CLOX را نیز درمجموع به ارزش ۱۸۷.۵ میلیارد ریال با شرکت مهرتاش سپاهان امضا کرد.
امضای قرارداد دستورعمل تعیین ظرفیت باری شالوده‌های آب‌های عمیق با دانشگاه شهید بهشتی به ارزش ۴۹.۵ میلیارد ریال و قرارداد پایش وضعیت سکوهای فراساحلی به ارزش ۴۹ میلیارد ریال با شرکت لرزه‌نگار پارسیان، از دیگر مواردی بود که امروز از سوی شرکت نفت فلات قاره ایران امضا شد.
برچسب ها
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :